9 سال
سابقه فعالیت آنلاین
500
نمونه کار طراحی لوگو
09196701234
شماره تماس

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/afzayesh/public_html/logoonline.ir/plugins/content/autoreadmore/autoreadmore.php on line 45

فراخوان طراحی لوگو لباس تیم های ورزشی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، معاونت ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به گستردگی تیم های ورزشی این دانشگاه در نظر دارد تا لباس متحدالشکلی را برای ورزشکاران و مربیان خود با لوگوی مشخص تهیه کند.

با توجه به این موضوع معاونت ورزشی دانشگاه با  فراخوان دانشجویان واحد های مختلف دانشگاهی برای طراحی لوگوی لباس ورزشکاران دعوت به عمل آورده است.

دانشجویان می توانند نمونه طرح های خود را حداکثر تا تاریخ 31 اردیبهشت به دفتر گروه مهندسی ورزش دانشکده فنی مهندسی واحد علوم و تحقیقات ارسال نمایند.

" ana.ir"

0919-670-1234
خیابان ولی عصر - نرسیده به میدان ونک - نبش خیابان دهم - ساختمان همت - واحد 5 پلاک 9
Email: Info@logoonline.irلوگو آنلاین اولین و بزرگترین وب سایت تخصصی طراحی لوگو اینک در آستانه هشتمین سال فعالیت خود قرار دارد در طول این هشت سال که به صورت آنلاین در خدمت مردم عزیز بوده ایم توانسته ایم بیش از 500 طراحی لوگو برای اشخاص ، شرکت ها ادارات ، موسسه ها و ... از سراسر ایران انجام دهیم این موفقییت را مدیون اعتماد شما عزیزان به ما می دانیم
© Copyright 2020 logoonline. All Rights Reserved.

Search